طعم جدید خرید و فروش آنلاین

با کالاپلازا خرید و فروش آنلاین با طعم مزایده و چاشنی هیجان را تجربه کنید

خرید و فروش آسان

شما میتوانید در کالاپلازا به راحتی و آسانی خرید و فروش انجام دهید

پشتیبانی آنلاین ۷روز و ۲۴ ساعته

کالاپلازا برای خدمات رسانی بیشتر با پشتیبانی تمام وقت در خدمت شما مشتریان عزیز

ما بازاری آنلاین به وسعت ایران ساخته ایم.

 

کالاپلازا به عنوان اولین بازار اینترنتی (marketplace) هیبریدی یا ترکیبی در کشور، فعالیت خود را در سال ۱۳۹۴ به عنوان نخستین و تنها سایت خرید و فروش آنلاین انواع کالا و خدمات بصورت مزایده ، مناقصه ، عادی و دانلودی آغاز کرد. تلاش تیم کالاپلازا همواره برای ایجاد بستری متفاوت و کارآمد در حوزه تجارت الکترونیک برای خریداران و فروشندگان بوده است.
خریداران از سراسر ایران می توانند به سادگی به صدها هزار کالا از برندهای متنوع دسترسی داشته باشند. همچنین تامین کنندگان می توانند از سرتاسر کشور، محصولات خود را جهت عرضه به مشتریان از طریق کالاپلازا به ایشان معرفی نمایند. کالاپلازا در مدل کسب و کار بازار اینترنتی (marketplace) اقدام به خرید و انبار کردن حجم زیادی از کالا نمی کند بلکه با ایجاد بستری مناسب برای تامین کنندگان و وارد کنندگان امکان فروش و نمایش محصولات مختلف را فراهم می آورد. در این مسیر کنترل و نظارت بر تامین کنندگان امری بسیار دشوار بوده و نیازمند سیسم نظارتی قدرتمندی ست که کالاپلازا با ایجاد این سیستم نظارتی و کنترلی هر روز در تلاش برای کسب رضایت مشتری و مصرف کننده نهایی ست.

 

چگونه کار میکنیم

کالاپلازا به عنوان یک بازار اینترنتی است که پس از ثبت هر سفارش، کالای مورد نظر را فروشنده تأمین می کند و تیم عملیات آن را به هر نقطه از ایران ارسال می کند.
در واقع با ثبت هر سفارش صدها نفر برای رسیدن آن به دست مشتری شبانه روز تلاش میکنند.

هدف ما

ما هر روز در تلاشیم بهترین تجربه خرید را، با بیشترین حق انتخاب و مناسب ترین قیمت برای مشتریان فراهم آوریم و با ساخت اکویستمی کار آفرین، رشد هزاران تامین کننده را میسر سازیم.

دیدگاه ما

ماموریت همه روزه ما ساختن آینده ای بهتر برای ایرانیان است. برای بهتر شدن، همواره خود را محک می زنیم و از اشتباهات خود درس می گیریم. دانش و ایده های بکر، برای ما ارزش بیشتری نسبت به تفکرات قدیمی و روش های سنتی دارند. به عنوان یک تیم هیچ چیز وجود ندارد که نتوانیم به آن دست یابیم.

ارزش های کالاپلازا

این ارزش ها را هر روز مرور می کنیم، به خاطر می سپاریم و برای حفظ آنها با هم تلاش می کنیم. ارزش هایی که کالاپلازا را می سازند و مسیر را برای رسیدن به هدف روشن می کنند.

تغییر را برای رسیدن به بهترین نتیجه می پذیریم.
این داده ها هستند که تصمیم می گیرند.
اشتباه می کنیم، یاد میگیریم و پیشرفت می کنیم.
خلاقانه فرایندها را ساده می کنیم.
همه مسئول و پاسخگوی کالاپلازا هستیم.
مشتری و فروشنده، در کالاپلازا تنها به آنها فکر می کنیم.
کارها را به بهترین نحو انجام می دهیم، حتی اگر با آن مخالف بودیم.
همواره بهترین ها در کالاپلازا هستند و پیشرفت می کنند.
با ارتباطی صادقانه و شفاف، به هم اعتماد می کنیم.
هر روز مشتاقانه یاد می گیریم.
در کالاپلازا یک تیم و یک خانواده هستیم.
بازگشت به بالا